مقالات

تامین و تجهیز باشگاه بدنسازی
10 دی

نحوه تجهیز باشگاه بدنسازی با توجه به میزان سرمایه ای که برای آن در نظر گرفته شده است انجام میشود. ممکن است سرمایه اولیه برای تجهیز سالن به حدی باشد که علاوه بر وسایل اصلی مورد اشاره در بالا، مدیران تصمیم به خرید تجهیزات هوازی نیز بگیرند.

معرفی تجهیزات بدنسازی از لحاظ عملکرد
20 آذر

این دستگاه ها به شما اجازه می دهند تا تمرین های متنوعی را انجام دهید. برخی از آن ها برای انجام تنها یه حرکت برای تقویت یک عضله ساخته شده اند، در حالی که دستگاه هایی با کاربرد چند منظوره برای انجام چندین حرکت و برای کل بدن طراحی شده اند.

نکات مرتبط با خرید دستگاه بدنسازی
10 بهمن

راهنمای خرید تجهیزات بدنسازی در راستای نیازهای شما برای برخوداری از بهترین تجهیزات برای ورزش بدنسازی است، زیرا فروش این تجهیزات به دلیل نیازهای شخصی افراد در راستای سلامتی، تناسب اندام و زیبایی روز به روز در حال افزایش است و سردرگرمی در زمان خرید و انتخاب دقیق وسیله بدنسازی مورد نیاز، از جمله مشکلات رایج آن است،

انواع تجهیزات بدنسازی
15 مهر

وزنه آزاد و دستگاه های بدنسازی ماشینی دو نوع معمول از انواع لوازم بدنسازی موجود هستند که بسته به نیاز هر فرد، فضای موجود (باشگاه، خانه) و مقدار بودجه، انتخاب و خریداری می شوند. این تجهیزات در قیمت ها و برند های گوناگونی در بازار ارائه می شوند و بهتر است از مکان هایی آن ها را خریداری کنید که دارای اعتبار چندین ساله در این بخش هستند.